تبلیغات

جدیدترین ترفندهای اینستاگرام

۰

 

نرم افزاری آنلاین که به شما امکانات فراونی می دهد

استفاده از فیلی رنگ که یک برنامه طراحی آنلاین اینستاگرام و کلیه شبکه های اجتماعی است باعث می شود پست هایی با کیفیت تولید کنید و در ادامه مطالب ترفندهایی را که ذکر شده به کار ببرید تا پست های شما حداکثر بازدید و لایک را داشته باشد.

جدیدترین طرحهای اینستاگرام را می توانید در سایت فیلی رنگ دانلود کنید یا از ابتدا خودتان طراحی کنید. با مراجعه به این سایت http://filirang.com نه تنها برای اینستاگرام  برای تمام شبکه های اجتماعی میتوانید عکس و پست یا هدر مربوط به پیج شخصی یا کسب و کار خودرا بسازید.

 

دانلود عکس و فیلم از اینستاگرام

نرم افزارهای زیادی برای دانلود عکس و فیلم از اینستاگرام وجود دارد، نرم افزارهای اندرویدی که گوگل آنها را ارائه میدهند عبارتند از :

Video Downloader for instagram: برای دانلود ویدئو از اینستاگرام

Fast save for instagram: برای دانلود عکس و ویدئو در اینستاگرام و نمایش آنها بصورت آفلاین

Video download for instagram: برای دانلود عکس و ویدئوهای اینستاگرام و مشاهده آفلاین آنها.

OGInsta: این نرم افزار توسط گوگل ارائه نشده است بنابراین نمیتوانیم آنرا تائید کنیم. این نرم افزار برای زوم کردن روی تصاویر اینستاگرام و دانلود عکس از اینستاگرام به کار میرود.

 

دادن برنامه خودکار به اینستاگرام

نرم افزارهایی وجود دارند که به شما امکان میدهند فعالیت های خود در اینستاگرام را برنامه ریزی کنید. در واقع شما با این برنامه ها به اینستاگرام اعلام می کنید که در یک زمان خاص در آینده پست خاصی را به اشتراک بگذارد. 

Schedugram: که توسط گوگل پلی منتشر شده است و قابلیت برنامه ریزی برای انتشار مطالب در آینده برای اینستاگرام را ایجاد می کند.

Later: که با نام رسمی Latergramme امکان برنامه ریزی برای نرم افزار و نسخه تحت وب اینستاگرام را دارد و در سایت گوگل پلی منتشر شده است.

 

استفاده از هشتگ

# را قبل از یک عبارت قرار داده تا عبارت شما قابل جستجو باشد. به این ترتیب که هنگامیکه میخواهید کاربران هنگام جستجو بدنبال یک واژه، پست شما را مشاهده کنند میتوانید از هشتگ استفاده کنید.

 

تگ کردن اشخاص روی عکس و حذف کردن تگ

با کلیک کردن روی عکس و یا هاور کردن روی عکس میتوان تگ های روی عکس را مشاهده کرد. هنگامیکه یک عکس را به اینستاگرام اضافه میکنید با کمک گزینه تگ میتوانید افرادی را به تصاویر خود تگ کنید.

برای حذف تگ خود از عکس میتوانید روی عکس کلیک کرده و روی تگ کلیک کنید سپس گزینه Hide from My Profile را انتخاب کنید.

 

ارسال پیام دایرکت

در اینستاگرام امکان ارسال پیام خصوصی برای افراد وجود دارد کافی است که در صفحه فرد مورد نظر روی ایکون... در بالا سمت راست کلیک کنید و گزینه Send Message را انتخاب کنید. به این ترتیب میتوانید برای افراد پیام خصوصی ارسال کنید. مانند تمام شبکه های اجتماعی افراد میتوانند اشخاصی را که بدون شناخت آنها برایشان پیام فرستاده اند را بلاک کنند تا دیگر امکان ارسال پیام را نداشته باشند.

 

استفاده از استوری

استوری قسمتی است که با کمک آن میتوان عکس و ویدئو های موقتی (24 ساعت دوام دارند) برای افراد ارسال کرد.

برای ارسال استوری در صفحه اصلی اینستاگرام در نوار بالا که چند استوری از افرادی که آنها را فالوو می کنید مشاهده می نمایید.

روی ایکن اول که استوری خودتان است کلیک کنید. روی این گزینه یک علامت + است که نشان میدهد میتوان با کمک آن یک استوری جدید ایجاد کرد. میتوانید عکس و یا فیلم های 15 ثانیه ای در این بخش قرار دهید. برای دسترسی به عکس هایی که از قبل در اینستاگرام بارگذاری کرده اید. کافیست که صفحه نمایش دوربین را به بالا دراگ کنید.

 

نمونه طرح اینستاگرام و دانلود طرح اینستاگرام در سایت فیلی رنگ امکان پذیر است.

ارسال ویدئو زنده

برای ارسال ویدئو زنده باید آخرین نسخه نرم افزار اینستاگرام را دانلود کرده باشید. میتوانید از نرم افزار بازار و یا گوگل پلی آخرین نسخه نرم افزار را دانلود کنید. سپس باید وارد صفحه اصلی نرم افزار شوید. اگر مطمئن نیستید که در کدام صفحه قرار دارید، کافیست از نوار ابزار پایین نرم افزار روی ایکون خانه کلیک کنید تا به صفحه اصلی نرم افزار منتقل شوید.

سپس گام های زیر را برای ارسال ویدئو زنده انجام دهید:

روی ایکون فیلم زنده در اینستاگرام  در بالا سمت راست کلیک کنید. اگر این آیکن را نمی بینید کافیست که کل صفحه را به سمت راست بکشید (swipe)

روی گزینه LIVE در پایین سمت چپ پنجره ویدئو کلیک کنید. اگر اینستاگرام را از بازار دریافت کرده باشید. ممکن است نام این گزینه "زنده" باشد. روی دکمه شروع ویدئو زنده کلیک کنید.

روی ایکن  ویدئو زنده در اینستاگرام  کلیک کنید.

میتوانید روی نام افراد برای دعوت از آنها برای تماشا کردن ویدئو زنده کلیک کنید.

اگر افرادی را برای دیدن ویدئو دعوت کنید. میتوانید لیست این افراد را در پنجره ای جداگانه مشاهده کنید.

با کلیک روی گزینه X میتوانید افراد را از لیست افراد دعوت شده به تماشای ویدئو حذف کنید.

 

ذخیره ویدئو زنده برای 24 ساعت

میتوان ویدئوهای زنده را با اشتراک گذاشت تا اشخاصی که زمان ارسال ویدئو زنده آن لاین نبوده اند بتوانند ویدئو ها را تماشا کنند. این ویدئو ها به مدت 24 ساعت در اینستاگرام باقی میمانند و بعد از آن حذف میشود. برای انتشار ویدئو زنده از راهکار های زیر پیروی کنید.

بعد از پایان ویدئو روی گزینه Share کلیک کنید

برای حذف ویدئو زنده میتوانید، روی ایکون  حذف ویدئو از اینستاگرام کلیک کرده و سپس گزینه Discard را انتخاب کنید.

در بالا سمت راست پنجره ضبط ویدئو میتوانید روی گزینه Save کلیک کنید.

نکته : در نسخه بازار ممکن است عناوین به فارسی نوشته شده باشند.

 

استفاده از Face filter

این امکان اینستاگرام با اسامی مختلفی مانند واقعیت افزوده شناخته میشود. تصاویری که در آن روی عکس ها و فیلم ها گوشها و بینی حیوان قرار دارد. با این ویژگی ایجاد میشوند. برای ایجاد این افکت گام های زیر را طی کنید.

روی ایکون دوربین  فیلم زنده در اینستاگرام کیک کنید و یا صفحه را به سمت راست بکشید.

روی ایکن فیلتر های صورت اینستاگرام  در پایین سمت راست پنجره ضبط کلیک کنید.

برای گرفتن عکس یکبار روی دکمه ضبط کلیک کنید و برای گرفتن فیلم دکمه ضبط را نگه دارید.

نکته: اینستاگرام تنها روی تصویر یک شخص این افکت را اعمال می کند. هنگام ضبط ویدئو باید مدت زمان مشخصی ویدئو ادامه یابد، تا اینستاگرام قادر به انتشار آن باشد در نوار ضبط میتوانید نقطه ای را برای حداقل زمان ضبط ویدئو مشاهده کنید.

در گوشی ههای اپل میتوان روی ویدئو زنده نیز افکت فلیتر صورت را اعمال کرد.

 

بلاک کردن افراد مزاحم

در شبکه های اجتماعی همواره با افرادی مواجه میشویم، که برایمان مزاحمت ایجاد می کنند. در اینستاگرام براحتی میتوان افراد مزاحم را بلاک کرد. افراد بلاک شده نمیتوانند آدرس شما را با جستجو پیدا کنند. اگر شخص بلاک شده به صفحه شما بیاید.علاوه بر اینکه نمیتواند پیامی برای شما ارسال کند. قادر به مشاهده پست های شما نیست.

 

دریافت نوتیفیکشن

اگر مایلید هنگامی که افراد خاصی در اینستاگرام پیام میگذارند مطلع شوید میتوانید تنظیمات دریافت نوتیفیکشن را فعال کنید.

نکته: اندروید برای نرم افزارها قابلیتی به نام اینتنت ارائه میدهد که میتوانند از ابزار های گوشی مانند موقعیت یاب و یا نوتیفیکشن استفاده کنند. ولی باید کاربر به نرم افزار اجازه دسترسی را بدهد. در واقع کلیه دسترسی های نرم افزار در ابتدا به اطلاع کاربر رسیده و از او اجازه دسترسی گرفته میشود. ولی میتوان این دسترسی ها را محدود کرد.

 

برای افزودن امکان نوتیفیکیشن به اینستاگرام مراحل زیر را انجام دهید:

نرم افزار اینستاگرام را باز کنید

وارد صفحه فرد مورد نظر شوید

روی ایکن... در بالا سمت راست کلیک کنید

گزینه Turn on Post Notifications را فعال کنید

در نسخه بازار این گزینه ممکن است به فارسی ترجمه و با عنوان اعلان پست را روشن کنید، در انتهای لیست دیده شود.

در اندروید پس از انجام اینکار باید به بخش تنظیمات گوشی رفته و تنظیمات ارسال نوتیفیکیشن نرم افزار اینستاگرام را فعال کنید. این تنظیمات در بخش App قرار دارد و جزء گزینه های نرم افزارها محسوب میشود.

 

لایک کردن و ایجاد کالکشن

اگر پستی را لایک کنید و یا روی ایکون ایجاد کالکشن کلیک کنید. میتوانید تمام پست های لایک شده و کالکشن شده خود را در یک فهرست مشاهده کنید. این امکان از ویژگی های منحصر به فرد اینستاگرام است.

میتوان تمام نکات یک نرم افزار را بعنوان ترفند ذکر کرد ولی سعی ما در این مقاله بر این بود که نکاتی را بیان کنیم که مورد سوال بیشتری در شبکه های اجتماعی بوده اند.

+ نوشته شده توسط Webcade در ، ۹ بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: جدیدترین طرحهای اینستاگرام، برنامه طراحی آنلاین اینستاگرام، نمونه طرح اینستاگرام، دانلود طرح اینستاگرام
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha 
 
نوشته‌های اخیر